meble do salonu meble do salonu Warszawa meble Warszawa salon Warszawa meble do salonu Warszawa meble do salonu

ufo pawilon meblowymeble

» Pokój dzienny / jadalnia

meble do salonu Warszawa meble do salonu meble Warszawa pokój dzienny Warszawa salon Warszawa salon meble Warszawa meble do salonu pokój dzienny jadalnia meble do salonu Warszawa meble Warszawa pokój dzienny Warszawa meble Warszawa meble do salonu salon meble jadalnia meble

Pokój dzienny jest wizerunkiem większości naszych domów. Tam spędzamy chwile z rodziną, przyjmujemy gości. Często właśnie cały wystrój wszystkich pomieszczeń uzależniony jest od stylu, w jakim urządzimy to miejsce. Dlatego tak ważne jest zapewnienie wielu kształtów, kolorów i stylów mebli przeznaczonych do pokoju dziennego. W naszych sklepach znajdziesz to, czego szukasz. Kierując się preferencjami naszych klientów staramy się uzupełniać kolekcje o meble do salonu Warszawa i jadalni o nowe wzory, zgodne z nowoczesnymi trendami. Są jednak dostępne aranżacje typowe dla prawdziwych koneserów, meble stylizowane. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze stołów, krzeseł, mebli i dodatków. Wszystko to po to, by sprostać Państwa wymaganiom i dobrać odpowiednie meble do odpowiedniej osoby i wnętrza. Zdajemy sobie sprawę, że od tego zależy wystrój Waszego całego domu.
W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdego, a fachowe doradztwo pomoże uniknąć błędów w wystroju wnętrza, zapewni ład i harmonię. Sprawi, że pokój dzienny stanie się ulubionym miejscem spotkań, inspiracją dla dalszych aranżacji.

Mińsk Mazowiecki
05-300 Mińsk Mazowiecki, Stojadła, ul. Warszawska 93/95
tel. (25) 758 12 17
Piaseczno
05-500 Piaseczno, pl. Piłsudskiego 6
tel. (22) 716 70 17
Piaseczno
05-500 Piaseczno, ul. Sierakowskiego 1A
tel. (22) 716 70 17
© 2013 by Pawilon Meblowy UFO
projekt i realizacja: AR Jankowski.media.pl